Aslan Tesisat olarak 10 yılı geçkin süredir Çerkezköy ve çevre ilçelerde ki müşterilerimize Çerkezköy su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz. Çerkezköy su tesisatçısı hizmetlerimiz dahilinde su tesisatı ve sıhhi tesisat ile alakalı her şeyi yapıyoruz. Ufak büyük demeden sorunun kaynağına iner kesin çözümler üretiriz.

Yaygın olarak talep edilen hizmetlerimize değinecek olursak; su tesisat, sıhhi tesisat montajı, kalebodur – fayans işleri, tadilat – onarım işleri, musluk – evye – batarya – montaj ve onarım, basınç düşürücü, yangın hidrant, su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, lavabo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı açma, ilaçla petek temizleme, pimaş görüntüleme, pimaş yıkama hizmeti, gömme rezervuar tamir ve montajı hizmetlerinin tamamı firmamız tarafından sağlanır. Hem ekonomik hem de kalıcı çözümler üretiyoruz.

Çerkezköy su tesisatçısı firması olarak Saray, Kapaklı, Çorlu, Marmaraereğlisi ve Tekirdağ merkez bölgelerine 30 dakikada servis imkanı sağlıyoruz. En zorlu su kaçağı tespitlerini bulur, açılamayan tıkanıklıkları açar. Firmamız, 2015 yılından itibaren Çerkezköy ve Tekirdağ geneline garantili ve kaliteli hizmet vermektedir.

Yaşam alanınızda ya da işyerinizde su tesisat hatlarında oluşabilecek tesisat problemlerine en kısa süre zarfında doğru ve kalıcı uygulamalar ile çözüm üretilir. En zorlu tesisat problemleri, tıkanıklıklar, gizli su kaçakları firmamız bünyesinde barındırdığımız tecrübeli ustalarımız ve envanterimizde bulundurduğumuz Avrupa’ dan ithal modern cihazlar yardımıyla sorunsuz şekilde çözüme erdirilir.

 

Çerkezköy su tesisatçısı

Çerkezköy su tesisatçısı

 

Çerkezköy Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

 1. Su tesisat montaj ve tadilat
 2. Kameralı su kaçağı tespiti ( iç mekan kaçak – dış mekan kaçak)
 3. Kırmadan su kaçağı bulma
 4. Mutfak, lavabo, banyo, tuvalet tıkanıklığı açma
 5. Su jeti ile pimaş yıkama
 6. Petek temizleme
 7. Gizli rögar yeri bulma ve rögar tıkanıklığı açma
 8. Yangın hidrant işleri
 9. Kalebodur, fayans işçiliği

işlerinizi en uygun fiyat farkıyla kaliteli ve birinci sınıf işçilik ile garantili olarak yaparız. Çerkezköy su tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bahsi geçen bölgelerde sizlere en yakın mobil gezici ekibimizi yönlendiriyoruz. Arayın ve randevu oluşturun. Günün her saati randevu oluşturabilirsiniz. 30 dakikada adreste oluyoruz.

 

Çerkezköy su kaçağı tespiti

Çerkezköy su kaçağı tespiti

Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti

Çerkezköy su kaçağı tespiti işlemlerini kameralı ve akustik dinleme uygulamaları yapılarak kırmadan dökmeden işlemlerine maruz bırakmadan sorun çözüme kavuşturulur. Mutfak, tuvalet, banyo, duşakabin gibi ıslaklığın gün yüzüne çıktığı zeminlerde su kaçağını kısa sürede buluruz.

İster küçücük su sızıntısı olsun, isterse de büyük su kaçağı hiçbiri ihmal edilmemelidir. Daha büyük zararlara sebebiyet vermeden duruma uzman eller tarafından müdahale edilmeli ve su kaçağı sorunu maddi – manevi büyümeden direkt olarak çözüm sağlanması hayati önem taşımaktadır.

Sizlerin de acil kameralı su tesisatçısı işleriniz var ise günün her saati gündüz akşam demeden “acil Çerkezköy su tesisatçısı” ve “nöbetçi ekiplerimizin” hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ne kadar erken tanı, onarım için o kadar sağlıklı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

 • Sıcak su tesisat hatlarında su kaçağı tespiti ve sızıntı bulma yöntemleri farklıdır. Soğuk su hattında akustik dinleme cihazı ve pompa kullanarak bulduğumuz sorunu, sıcak su tesisat hatlarında kullanılmaz. Sıcak su tesisatında kaçağı termal kameralı ısı haritası sistemi ile buluruz.
 • Atık su gider hatlarında ki su kaçaklarını bulmak için kameralı görüntüleme cihazı kullanırız. Sorunlu bölgenin tuvalet, banyo, mutfak lavabo vb. gibi bir yer olduğunu düşünelim. Sorunlu atık su hattına kameralı görüntüleme cihazı gönderilir. Sorunlu kaçak olan bölge bulunana kadar kamera hat içerisinde ilerler. Kameranın kullanıcı ekranından durum kontrol edilir. Ve neticede hatta su kaçağı mevcut ise yer tespit edilir. Ve onarım için  fiyat verilir. Kabul edildiği takdirde 1 yıl garantili onarım yaparız.

 

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 1. Tavandan su akıyor ise,
 2. Üst kattan su damlıyor,
 3. Duvar ve parkeler kabarıyorsa,
 4. Rutubet görünmeye başladıysa,
 5. Duvar ve tavan sararıyorsa,
 6. Faturalarınız gerekenden yüksek gelmeye başladıysa

Hiç zaman kaybetmeden profesyonel bir su tesisatçısından hizmet almanız gerekmektedir. Duruma ne kadar kısa sürede müdahale edilirse, o denli daha kolay bir süreç geçer ve paranız cebinizde kalır. Gereksiz masraflardan kaçınmış olursunuz.

Çerkezköy tıkanıklık açma

Çerkezköy tıkanıklık açma

 

Çerkezköy Tıkanıklık Açma

Evimizde, iş yerimizde kısacası yaşam alanlarında pek çok tıkanıklık problemi yaşanır. Mutfak lavabo, tuvalet ve klozet tıkanıklıkları nasıl açılır? Bu tıkanmalar neden oluşur? Ne yapılması gerekmektedir? Sizler için aşağıda derledik.

 

Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler?

 1. Mutfak giderine yemek artıklarını dökmek,
 2. Yemek ve kızartma yağlarının lavaboya dökülmesi,
 3. Çay posası, sallama çay, poşet tarzındaki katı cisimlerin lavaboya atılması,
 4. Tuvalet kağıdını tuvalet giderine atmak,
 5. Bebek bezi, ped, oyuncak gibi suda eriyemeyen cisimlerin gidere atılması,
 6. Makyaj malzemesi, ıslak mendil, kağıt havluların gidere atılması vb.

 

 • Tuvalet tıkanıklığı genelde suda eriyemeyen ve çözülmeyen cisimlerin gider içine atılmasından dolayı oluşur. Zamanla pimaş hatlarının daralması bu durumu tetikleyebilir. Kötü kokuyu oluşabilir, birde su taşmaları yaşanırsa keyifsiz durumlara sebebiyet verebilir. Kendinizde komşularınızda nemalanmış olur. Tabi ki de böyle bir durumla kimse karşılaşmak istemez.
 • Mutfak, lavabo tıkanıklığı ise yine yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı tıkanmalar görülür. Robot sistem ile açarız fakat yine de hat içine kameralı görüntüleme cihazı gönderip sorunun kaynağına inmek çok daha başarılı bir iş yaratır. Tıkanıklığın yeri ve durumuna göre uygulanacak yöntem ve yapılacak onarım farklılıklar gösterebilir. Tıkanıklık açma ile ilgili sorun yaşıyorsanız. İşini profesyonel olarak yapan firmalardan destek almanız menfaatinizedir.

Firmamız kameralı görüntüleme sistemi ile tespit ettiği sorunu robot helezon yaylı sistem ile tıkanıklığa sebebiyet verdiği yeri açar. Tıkanıklığı açamazsak hiçbir ücret almıyoruz.

Aslan Tesisat tıkanıklık açma servisi ve su kaçağı bulma işlerinizde daima yanınızda. Günün her saati iletişim numaralarımızdan ya da Whats’app iletişim hattından destek talep edebilirsiniz ve randevu oluşturabilirsiniz. Tekirdağ ve Çerkezköy bölgesine kameralı su tesisatçısı alanında hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm onarımlar garanti kapsamındadır.

Mobil gezici ekiplerimiz ile 30 dakikada servis imkanı Aslan Tesisat güvencesiyle.

Click to rate this post!
[Total: 212 Average: 4.9]