İşinde profesyonel olan ustalarımız evinizde ve iş yerinizde bulunan su kaçağını hızlı bir şekilde noktasal olarak tespit eder. Hızlı müdahale , Profesyonel usta ve Doğru cihaz kullanımı su kaçağı tespiti konusunda firmamız adına önemli unsurlardır. Bu unsurların yanı sıra siz müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar ; Çalışılacak alanın sessiz olması ( Dinleme yapılabilmesi için) gerekmektedir. Su kaçağı bulunduğundan emin olunması gerekmektedir.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzman kadromuz ve profesyonel cihazlarımız sayesinde kısa sürede işlem yapmaktayız. Firmamızda bulunan kameralar ve ekipmanlar sayesinde kırmadan dökmeden ve hiç bir yer batmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktayız. Firmamız her geçen gün yenilikçi olup son teknolojiler ile yerinde müdahalelerde bulunmaktadır.

su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Firmamız noktasal su tespiti konusunda elinde bulunan ekipmanlar sayesinde noktasal su kaçağı tespiti yapmaktadır. Elimizde bulunan ekipmanlar, akustik dinleme cihazı, kamera ve termal kamera olmak üzere noktasal su kaçağı tespitinde çözüm sağlamaktayız. Noktasal su kaçağı tespiti konusunda en önemli unsur ekipmanların kalitesi ve ustaların profesyonelliğidir. Ustalarımızın doğru işlemler yürüterek noktasal tespit konusunda doğru ekipmanları doğru yerlerde kullanarak su kaçağının tam noktasını bularak siz müşterilerimize göstermekteyiz.

Su Kaçak Tespit Yöntemleri

Firmamız su kaçağı tespit yöntemleri konusunda birden fazla yöntemler kullanmaktadır.
1-Akustik dinleme cihazı: Daire bulunan su kaçağını test pompaları ile test ederek ölçümler yapmaktayız. Test pompaları ile ölçüm yaptıktan sonra tesisatta bulunan suyun basıncını yükselterek akustik dinleme cihazları ile zemin ve duvarları yüksek kalibrede dinlemekteyiz.
2-Kamera : Kamera dairede bulunan su kaçağı hususunda atık su hatlarında bulunan (Pimaş hatları) kırılmalar, çatlaklar ve benzeri durumları ince ayrıntısıyla gösterip yer belirlemesi yapmaktadır.
3- Termal kamera : Termal kamera zeminde ve duvarda bulunan su kaçaklarında yüksek ısı ve düşük soğuklukta ölçümler yaparak zemine yayılan suyun ısı haritasını göstererek su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 350 Average: 5]