Su tesisatçısı hizmetleri sunan firmamız Aslan Tesisat Tekirdağ ve çevre ilçelere profesyonel ve pratik çözümler sunar.

Su tesisatçılığı günümüz şartlarında yaşam alanlarımızda oluşan birçok sıhhi tesisat probleminde siz değerli müşterilerimize çok daha modern ve ekonomik çözümler üretebilir hale geldi. Büyüyen ve gelişen teknoloji su tesisatçısı sektöründe de etkisini göstermeye devam ediyor. Hem iş veren hem de işi yapan ustalar kullandıkları materyal ve teknolojik aletler ile daha yardımcı ve destek olmaktadır.

En sık karşılaşılan ve talep edilen sizlere destek verdiğimiz hizmetlere değinecek olursak; kameralı su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kameralı görüntüleme, logar açma, logar bulma, su kaçağı onarımı ve tamiri, petek temizliği ve daha birçok altyapı ve üstyapı çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Firmamız profesyonel destek ve ışık hızında çözümler üretmektedir.

 

Hızlı çözümler üretmemizle birlikte profesyonel su tesisatçısı ve kalifiye elemanlarımızla sunduğumuz birinci sınıf hizmet ve usta işi de bunlarla birlikte çok mühimdir. Kısacası bizimle çalıştığınızda aklınıza negatif düşünceler gelmez. Yaptığımız su tesisat işlerinde TSE damgalı kaliteli malzeme kullandığımız için yapılan işçiliğin sağlam olması daha sonra oluşabilecek olan problemleri en aza indirger.
Bundan dolayı firmamız yapılan işçiliklerde 1 yıl işçilik garantisi verir. Yapılan işlem ve tamirlerde ki herhangi bir problemde firmamız “Aslan Tesisat” ücretsiz bir şekilde tekrar servis yönlendirmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı iş prensibimiz ile birlikte firmamız ve siz müşterilerimiz memnun olur ve çalışmalarımız uzun yıllar sürer.

su tesisatçısı

su tesisatçısı

Su Tesisatçısı Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Su tesisatçısı bir diğer adıyla sıhhi tesisatçılık mesleğinin özüne baktığımız da yaşam alanlarımıza suyun ulaşmasını sağlayan, suyun temas ettiği ve suyla alakalı çalışan, kullanılan yardımcı parçalar ya da cihazlar aklınıza ne geliyorsa ve tesisat hakkında ne probleminiz varsa sizlere yardımcı olan meslek dalıdır.
Bu yardımları açacak olursak başlıcaları; batarya – musluk arızası, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş değişimi, petek temizleme ve kombi bakımı gibi sıralayabiliriz. Ve burada sayamadığımız bir çok alanda sıhhi tesisat sektörü olmazsa olmazlar arasındadır.

Bu saydıklarımızı bir başlık altında açacak olursak eğer şöyledir.
Su kaçağı; işyeri, daire, müstakil ev, okul gibi ve diğer toplu yaşam alanlarında ki su kaçaklarına bakmaktadır. Duvar kabarmaları ve nemlenmeleri vb. gibi durumlarda kalifiye personel modern ekipman ve araçlarla olay yerine gelir. Envanterimizde bulunan teknik ekipmanlarla kırma ve dökme gibi gereksiz işlemler olmadan su kaçağı noktasal olarak tespit edilmiş olur.

Tıkanıklık açma; Tuvalet, klozet tıkanıkları, mutfak tıkanıklıkları, banyo, pimaş gider tıkanıklığı vb. hatlarda tıkanıklık problemi oluşması durumunda aynı şekilde profesyonel ekipmanlar ile kırma ve dökme işlemlerine maruz kalmadan tıkanıklık yaşanan sorunlu bölgeyi açıp müşterilerimize kameralı görüntüleme işleminde kullandığımız modern sistemlerimizle gösteririz. Şayet hat içerisinde yağlanma, tortu ve daralma görülürse müşteriye bilgi verilir. Kabul ederse pimaş yıkama işlemi uygulanır.

Petek temizliği; Kış aylarında müşterilerin en çok şikayet ettikleri ve dile getirdikleri bir diğer konu ise elbette evlerde ki radyatör ve peteklerin yeterince ısıtamama sorunudur. Kombinin son ayarda açılmasına ve doğalgaz faturalarının yüksek gelmesine karşılık radyatör ve peteklerin yeterince iyi ısıtamamasının nedeni içinde tortu, kurum, paslı suyun yoğun şekilde dolaşımda olmasıdır.

Yukarıda sayamadığımız birçok neden olabileceği gibi, peteklerin zamanlanmış bakımlarının ihmal edilmiş olması olasıdır. Bu nedenlerden ötürü peteklerin zamanlanmış bakımlarının kaçırılmaması ve ilaçlı petek temizleme uygulamalarının yapılması hayati önem arz etmektedir.

Profesyonel, kaliteli ekipmanlarımız, tecrübeli ve donanımlı ustalarımız eşliğinde yaşam alanlarınızın daha sıcak ve daha konforlu olması için sizlere hizmet vermekteyiz. Kombiler evlerin ve yaşam alanlarının en büyük demirbaşıdır. Şayet bakımları düzenli ve zamanlanmış periyotlarda yapılmadığı takdirde kombide çeşitli sorunlar ve arızalar meydana gelebilir. Ve bazı sıkıntıların yaşanması kaçınılmaz olur.

Bu yüzden asla ve asla kombilerimizin bakımlarını aksatmamalı ve zamanlanmış periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir. Kombi bakımlarını uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Eğer yapılmazsa hayati tehlikeler yaşanabilir ve masrafların daha yüksek rakamlara çıkma ihtimali bulunmaktadır.

“Kalite asla tesadüf değildir.”

Tecrübeli ustalarımız ve modern envanterimiz, ekipmanlarımız eşliğinde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmeti en uygun fiyata sağlamanın gururu ile sektörde çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

nöbetçi su tesisatçısı

nöbetçi su tesisatçısı

Kameralı Su Tesisatçısı

Günümüz koşullarında tesisatta bulunan su sızıntısı ve tıkanıklık problemlerinde sizlere profesyonel destek veriyoruz.  Tecrübeli kalifiye personelin yanı sıra kullandığımız ve envanterimizde bulundurduğumuz ekipmanlarda işlevsellik kazandırmaktadır.

Kameralı su tesisatçısı, son sistem teknolojisinden yararlanarak ve çeşitli cihazlar vasıtasıyla sıhhi tesisat hizmetlerinin yapılmasını sağlayan bir sisteme sahiptir. Teknolojik gelişmelere ve hızla gelişen argeye ayak uyduran firmamız Aslan Tesisat Çerkezköy kameralı su tesisatçısı, su kaçakları başta olmak üzere bir çok su tesisat probleminin çözümlenebilmesi için özel üretilmiş termal kameralar kullanmaktadır. 
Bu ekipmanlarımızdan termal kameralı görüntüleme sistemleri su sızıntısını bulma da büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bahsi geçen cihazlar hata oranını en aza indirgemekte çok faydalıdır. En ince detayı gösteren görüntülemeler yapılmasında yardımcı olur. Su sızıntısının yanı sıra tıkanıklık problemi yaşanan tıkalı pimaş giderlerinde oluşan hatlarda görüntülemeler yapıp, bunları size gösteririz. Ve sorunu hem zamandan tasarruf eder, hem de ekonomik açıdan tasarruflu hale getirmiş oluruz.

 

 

Kameralı ve görüntülemeli su tesisat cihazları kullanılarak bakılan tesisat hizmetlerinde yaşanan tesisat sorunlarının tespiti ve onarımı oldukça kolay olmaktadır. Bahsi geçen termal kameralar su kaçağı problemlerinde tesisat hattının içine gönderilir. Ve çalışma prensibi gereğince 720 Hd görüntüler alır. Bu görüntülerden yola çıkarak çökme, kırık, çatlak ve conta kayması gibi vb. durumlar gözlemlenir. Ardından problem görülür ve teşhis konulur.

Tüm bunların neticesinde tesisat temiz ve atık su borularının kontrol edilebilmesi için duvarların ve zemin kale bodurlarının kırılmasına gerek olmaması gayet sevindirici bir durumdur. Bununla birlikte verilen hizmetlerin kalitesi artar ve çok daha hızlı olması sağlanabilmektedir. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin hem zamandan hem ekonomik açıdan tasarrufu sağlanmış olur.

Buna ek olarak duvarlara zarar verilmeden sorunlar bulunabildiği için ev içerisindeki duvarların tadilat edilmesi gibi ek masraflar ortaya çıkmamaktadır. Firmamız tarafından sağlanan kameralı su tesisatı hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

 

su tesisatçısı

kameralı su tesisatçısı

Acil Su  Tesisatçısı

Sizler de Tekirdağ ve çevresinde yaşıyorsanız ve acil su tesisatçısı gerekiyorsa doğru yerdesiniz. 10 seneyi aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren firmamız Aslan Tesisat randevu talep ettikten 30 dakika sonra olaya müdahale edebilme kapasitesine sahip bir firmadır.

Dairede veya işyerlerinde oluşan tesisat problemlerini erken tanı ile çözmek son dereceli mühimdir. Ne kadar erken teşhis yapılırsa doğru müdahaleler ile kısa sürede çözüme odaklanılır. Hal böyle olunca yaşam alanımız daha fazla zarar görmemiş olur ve eski sağlığına kavuştururuz.

Tekirdağ’ ın tüm ilçelerine her gün 7/24 hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor. Daima sizlerin yanınızda olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz.

 

Click to rate this post!
[Total: 413 Average: 5]